Sıkça Sorulan Sorular

Takipçiler Düşer mi?

Sosyal medya dünyasında yaşıyoruz. Birbirinden çeşitli yalanlarada maaruz kalıyoruz, Düşmeyen takipçi diye birşey olmaz mantıklı düşünürsek TÜRK takipçi aldınız sayalım insanlar hesaplarını kapatabilir, sizi takipten çıkarmak isteyebilir 10binlerce kişi aldığınız taktir de illaki yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı düşüşler olacaktır. Yani düşmeyen instagram takipçi gibi yazılanlar tamamen hayalden öte değildir. TELAFİ YAPMIYORUZ. Yanlış girilen kullanıcı adına takipçi yada beğeni gittiği taktir de sorumluluk alıcıya aittir. Tekrar doğru hesaba gönderim yapılamaz

Neden Takip2018'i tercih etmeliyim?

Takip2018.com 2021 yılında olmamıza rağmen hizmet vermeye devam etmektedir. Hemen sayıların altında TÜRK, BOT, GLOBAL takipçi satın alma seçenekleri mevcuttur ve yazmaktadır. Hangi paketi tercih ederseniz o paket hesabınıza ulaşır.

Satın alma sonrası destek sunuyor musunuz?

Elbette! Siparişinizden önce veya sonra bize haftanın 7 günü 09.00 - 18.00 saatleri arası ulaşabilirsiniz

Siparişim hemen işleme alınırmı?

Evet, hemen otomatik olarak işleme alınır, fakat 2019 yılı sürekli Instagram güncellemeleri nedeni ile siparişleriniz bazı zamanlarda tamamlanması 0 - 24 saati bulabilir.

Benden şifrem gibi hassas güvenlik bilgileri isteyecek misiniz?

Asla! Web sitemizde yapacağınız hiçbir işlemde sizden Instagram şifreniz gibi hassas güvenlik bilgilerinizi talep etmiyoruz. Tek yapmanız gereken takipçi satın almak istediğiniz kullanıcı adınızı ödeme formundaki ilgili alana yazarak bizimle paylaşmanız.

Takip2018 ne kadar güvenli?

Web sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 2048 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Türkiye'nin #1 Numaralı Instagram Takipçi Satın Alma Servisi

Biz, sosyal medya ve çevrimiçi tanıtımda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip bir grup uzmanız. Tutkulu olduğumuz bir şey varsa o da, insanlara sosyal medyada dikkat çekmek için yardım etmektir. Instagram ortaya çıktığından beri müşterilerimizle kusursuz bir ilişki kurduk ve bu ilişkiyi hergün birçok yeni müşteri ile devam ettiriyoruz.

Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat
Piyasadaki en hızlı Instagram takipçi sağlama hizmetini sunuyoruz. Takip2018'de, siz siparişinizi tamamladıktan sonraki tüm süreç otomatik olarak işler.

Para İade Garantisi

Para İade Garantisi
Siparişinizin kalitesinden veya tesliminden memnun değilseniz bize mutlaka ulaşın. Karşılanmamış siparişleri talebiniz doğrultusunda hızlı bir şekilde iade ediyoruz.

24 Saat Destek

24 Saat Destek
Özel destek ekibimiz her zaman hazır. Hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz varsa veya siparişinizle ilgili sorun yaşıyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

instagram Takipçi Satın Al Türk Takipçi Satın Al